دانلود دموی قابل بازی Devil May Cry Reviewed by Momizat on . بالاخره دموی قابل بازی Devil May Cry هم به مانند Resident Evil 6 منتشر شد و طبق قولی که داده بودیم , میتوانید این دمو را برای Xbox 360 دانلود و بازی کنید . این بالاخره دموی قابل بازی Devil May Cry هم به مانند Resident Evil 6 منتشر شد و طبق قولی که داده بودیم , میتوانید این دمو را برای Xbox 360 دانلود و بازی کنید . این Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اخبار » دانلود دموی قابل بازی Devil May Cry

دانلود دموی قابل بازی Devil May Cry

بالاخره دموی قابل بازی Devil May Cry هم به مانند Resident Evil 6 منتشر شد و طبق قولی که داده بودیم , میتوانید این دمو را برای Xbox 360 دانلود و بازی کنید .

این عنوان هم برای دستگاه‌های Jtag قابل استفاده هستند و هم برای دستگاه‌های معمولی. بعلاوه استفاده از آن‌ها هیچ مشکلی برای دستگاه شما به وجود نخواهد آورد و در ادامه می‌توانید از تمامی امکانات XBL نیز استفاده کنید؛ به عبارت دیگر می‌توان گفت با استفاده از این  عنوان هیچ مشکلی برای دستگاه شما پیش‌نمیاید و از لایو بَن نخواهید شد.

حجم این Demo حدود 1.25 Gb میباشد.

دانلود از سرور Rapid Share:

 

 
 
 
دانلود از سرور Pack Upload :
 
 

 

طریقه نصب و راه اندازی :

 

اسان ترین و بهترین راه برای نصب و راه اندازی دمو ها بر روی Xbox 360 استفاده از Flash و برنامه Horizon است.

شما باید ابتدا یک Flash خالی که حداقل ۴ گیگ حجم داشته باشد را به کنسول خود وصل کرده، سپس چند لحظه برای شناسایی صبر کرده و از طریق بخش Memory آن Flash را با دستگاه Sync کنید. سپس Flash را جدا کرده و به کامپیوتر خود متصل کنید. در این‌جا  به برنامه‌ی Horizon نیاز دارد.  شما می‌توانید آخرین ورژن این برنامه را از اینجا  تهیه‌ نمایید. پس از دانلود و نصب نرم‌ افزار Flash خود را به کامپیوتر متصل کرده و با استفاده از این برنامه فایل دمو را به درون Flash منتقل کنید. پس از این Flash را به کنسول متصل کرده و از قسمت My Games در داشبورد به آن دسترسی پیدا‌ کنید و تا آخر هم Flash را در نیاورید. ( به ترتیب مراحل دقت کنید. )

رمز فایل Horizon در مدیا فایر : gamesiders.com

 

در صورت خرابی لینکها , در قسمت نظرات اطلاع دهید .

درباره نویسنده

DmC ♥ Bayonetta
تعداد نوشته ها : 426

دیدگاه ها (25)

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

shared on wplocker.com